O nás

FREYA – s láskou k prírode i k sebe


Milujeme prírodu a uvedomujeme si jej silu a liečivý potenciál.
Chceme prispieť k tomu, aby ste boli zdravší
a cítili sa spokojnejšie.

Príroda je kúzelná a ponúka nám mnohé poklady. Nie je všemocná, vie však v mnohých ohľadoch pomáhať – lieči zápaly, chráni pred nepriaznivými vplyvmi, redukuje únavu a psychické napätie, zlepšuje trávenie a posilňuje celkovú imunitu organizmu. Kto by ju za to nemiloval…

V našom obchode preto nájdete liečivé prírodné produkty, zdravé potraviny i prírodnú kozmetiku. Podľa čoho vyberáme produkty do nášho portfólia? My sami usilujeme o to, aby sme sa cítili dobre. Jedálniček, výber potravinových doplnkov i kozmetiky tomu prispôsobujeme – vyberáme si s láskou k prírode i sebe. Riadime sa tým, že najlepšie je „liečiť sa prevenciou“. Riešime, čo jeme, aké produkty využívame a čo zaradíme do fungovania domácnosti.

V našom podnikaní premýšľame obdobne. Vyberáme si, koho podporíme a do čoho investujeme – takto vzniklo aj portfólio výrobkov na našom e-shope. Produkty odskúšavame na vlastnej koži a až keď si nás získajú, putujú do e-shopu. Pochádzajú od výrobcov, ktorým dôverujeme a ktorí sú v našich očiach výnimoční – robia svoju prácu poctivo a zodpovedne voči ľuďom i prírode.

K svojim zákazníkom pristupujeme ako k svojej rodine – každý jeden produkt v e-shope vyberáme tak, ako by sme ho vyberali pre seba, svoju rodinu či svojich najbližších priateľov. Hľadíme na zloženie, účinky, kvalitu i ekologickosť.

Zodpovedne k prírode

Príroda nám ľuďom robí obrovskú službu, preto k nej chceme byť ohľaduplní. Snažíme sa vyberať do svojho portfólia produkty, ktoré sú balené v ekologických, opakovateľne použiteľných alebo jednoducho recyklovateľných materiáloch. Spolupracujeme s výrobcami, ktorí vyznávajú rovnaké hodnoty ako my. Chceme znižovať svoju uhlíkovú stopu aj pri preprave výrobkov, vyberáme si preto výrobcov predovšetkým z EÚ.

Tím FREYA, r. 2021

Aký je náš príbeh?

Už v roku 2010 – v počiatkoch svojho podnikania, sme chceli rozbehnúť viacero aktivít. Jedným z našich plánov bolo predávať produkty, ktoré podporujú správne fungovanie tela, sú prírodné a priateľské nielen k nášmu zdraviu, ale i k životnému prostrediu. Tento plán sme kvôli svojej vyťaženosti odložili, nebolo v našich silách venovať sa všetkým aktivitám naplno.

Avšak nezaháľali sme – začali sme si hľadať informácie o zdravých produktoch, ktoré dokážu odstrániť rôzne zdravotné problémy, zlepšiť trávenie a imunitu či eliminovať negatívne dopady stresu a uponáhľaného životného tempa. Postupne sme jednotlivé výrobky skúšali a sledovali ich účinky.

Zistili sme, že určité prírodné produkty dokážu nielen potešiť naše zmysly, ale i dodať energiu, podporiť imunitu a celkové zdravie. Od roku 2020 tieto skúsenosti posielame ďalej do sveta vďaka nášmu e-shopu freya.sk a veľmi sa z toho tešíme. Chceme, aby sa čo najviac ľudí venovalo sebe a svojmu zdraviu, cítilo sa lepšie a spokojnejšie – fyzicky i duševne viac fit.

Freya tím

Toto sme my, v plnej svojej kráse. Ak sa potrebujete niečo spýtať alebo nám dať spätnú väzbu, volajte, budeme radi!

Katarína Bečárová

Katarína Bečárová

  • obsluha e-shopu
  • poradenstvo
  • vybavenie objednávok

Poradí, vysvetlí, pripraví vašu zásielku. Faktúry a objednávky, to je jej parketa. Katka je naše usmiate slnko, vybaví čokoľvek, poradí s čímkoľvek.

Michal Chochlík

Michal Chochlík

  • firemná a produktová stratégia
  • komunikácia s obchodnými partnermi

Svoje nadšenie pre zdravý a udržateľný životný štýl pretavil spoločne s Luckou do vytvorenia zdravého e-shopu. Má kopec nových nápadov do budúcna a nebojí sa ich použiť.

Lucia Chochlíková

Lucia Chochlíková

  • web
  • marketing
  • produktová stratégia

Milovníčka zdravej stravy a kvalitných surovín. Stará sa o web – aby ste všetky informácie rýchlo a pohodlne našli. Spoluzakladateľka freya.sk., ktorá má svoju prácu naozaj rada.

Novinky a tipy do vašej schránky

Nakupujte výhodne a žite zdravšie