Nákuný košík

Čo je REGULATESSENZ®?

Základnou zložkou všetkých produktov od nemeckej spoločnosti Dr. Niedermaier Pharma GmbH je enzýmový extrakt REGULATESSENZ®. REGULATESSENZ® dokáže telo ľahko absorbovať. Je výsledkom kaskádovej fermentácie, pri ktorej sa enzýmy z rastlinných surovín štiepia na malé enzýmové zložky tekutého charakteru. Sú obohatené o 50 000 ďalších sekundárnych rastlinných látok, antioxidantov a zložiek fermentačných kultúr.

Kaskádovo fermentovaný REGULATESSENZ® obsahuje jedinečný rozklad enzýmov s esenciálnymi aminokyselinami, di-, tri- a oligopeptidmi, polyfenolmi, flavonoidmi, vitamínmi, minerálmi, peptidoglykánmi a pravotočivou kyselinou mliečnou. Pravotočivá kyselina mliečna posilňuje črevnú flóru, zatiaľ čo peptidoglykány z bunkovej steny pridaných mliečnych baktérií majú pozitívny vplyv na imunitný systém.
Niekoľko štúdií potvrdilo, že REGULATESSENZ® zvyšuje energiu v bunkách. Výsledkom je prirodzený prírastok energie a vyvážená imunitná obrana.

Bielkoviny, ktoré vyvolávajú alergie, sa premieňajú na nealergénne oligopeptidy a aminokyseliny. Vďaka tomu všetky zložky (napr. orechy) strácajú alergénny potenciál.


Zloženiu extraktu Regulatessenz®, viacstupňovému fermentačnému procesu, ako aj výskumom ohľadom jeho priaznivých účinkov sa venujeme na samostatnej webovej stránke regulat.sk.

Novinky a tipy do vašej schránky

Nakupujte výhodne a žite zdravšie